Mobilna Ścigacka vol. V Kotelnica Białczańska Zjazd na

Białka Tattzańska
Kategoria:
Inne
image
 • Mobilna Ścigacka największa tego typu impreza w Polsce. Odbywać się będzie na stoku Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, orgaznizowana prze Sojka Event i Kotelnica Białczańska. Stawiamy na dobrą zabawę, miło spędzony czas, z dużą dozą humoru i pozytywnej energii. Każdy może wykazać się weną twórczą w zrobieniu pojazdu, na którym będzie chciał zjechać ze stroku najpopularniejszego Ośrodka Narciarskiego w Polsce.
  Ideą naszej imprezy jest dostarczenie rozrywki osobom, które z różnych powodów nie mogą korzystać z uroków zimy jeżdżąc na nartach czy snowboardzie Poprzednie edycje pokazały, że wyobraźnia uczestników nie ma granic. Krótkie filmiki pokazujące jak wygląda nasza impreza, dostępne są na YouTube oraz na stronie www.mobilnascigacka.pl
  Będzie to już czarta edycja, odbędzie się 18 lutego w Białce Tatrzańskiej (woj. małopolskie) na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska pomiędzy koleją nr. IV a Ośrodkiem Narciarskim Bania Ski & Fun
  Zapraszamy osoby kreatywne i lubiące dobrą zabawę na świeżym powietrzu oraz całe rodzinny do wzięcia udziału w tej nietypowej zimowej imprezie.

  Plan imprezy
  10:30-12:00 Biuro zawodów, możliwość dopisania się do listy uczestników.
  11:00 -12:00 Wjazd oraz prezentacja Mobilnych Pojazdów
  12:30 Oficjalne rozpoczęcie imprezy
       # Kategoria Góral
       # Konkursy Ceper
       # Kategoria Junior
       # Kategoria Nagroda Publiczności
  16:00 Zakończenie zjazdów,
  16:30 Ogłoszenie winników oraz rozdanie nagród
  17:00 After Party na stoku

  20:00 Zakończenie imprezy

  Zapisy drużyn na www.mobilnascigacka.pl          

  od 03 Luty 2019
  do 03 Luty 2019
 • Informacje

 • Cena:

  • Dorośli:
   Man: 0 zł
   Kobieta: 0 zł
  • Child: 0 zł
Czy organizujesz wydarzenie?

Dodaj swoją ofertę

Dodaj ofertę

Lokalizacja

Wyrażam zgodę

Wyrażam zgodę na stosowanie przez TATRYSKI Plików Cookies. Zasady stosowania przez nas Plików Cookies znajdziesz w Polityce prywatności.