Sylwester na Bani

Białka Tatrzańska
Kategoria:
image
 • SYLWESTER W GACIACH I BEZ GACI

  Powitać Nowy Rok w miejscu innym niż wszystkie? Niekonwencjonalnie, niebanalnie i w szalonym, gorącym klimacie? Tak, to jest możliwe! Terma Bania zaprasza na wyjątkowego Sylwestra u podnóża Tatr, gdzie każdy, bez względu na wiek będzie mógł cieszyć się magią sylwestrowej nocy. 

   

  Przygotowano dwie równoległe imprezy: Sylwestra w gaciach, który obejmuje zabawę w strefach basenowych oraz Sylwestra bez gaci w Strefie Saunarium.

   

  Sylwester w gaciach to idealna propozycja dla rodzin, par, paczki przyjaciół, dla których Sylwester to synonim szalonej zabawy przy gorących muzycznych hitach. W programie: zabawa z DJ-em, LightShow (Strefa Relaksu), FireShow (Strefa Relaksu), lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny.

   

  Sylwester bez gaci to impreza zamknięta w kameralnym gronie. Idealna propozycja dla miłośników saunowania. W programie: zabawa z DJ-em, aromatyczne rytuały saunowe, kolacja w formie bufetu, LightShow (Saunarium) i FireShow (Saunarium), lampka szampana o północy, pokaz pirotechniczny. Bilet w opcji bez gaci pozwala na korzystanie ze wszystkich stref obiektu.

  Bilety dostępne na: bilety.termabania.pl

   

  Zakup biletu równoznaczny jest z rezerwacją miejsca.

  od 31 Grudzień 2017
  do 01 Styczeń 2018
 • Cena:

  • Dorośli:
   Man: 149 zł
   Kobieta: 149 zł
  • Child: 99 zł
 • Ładowanie mapy..
Czy organizujesz wydarzenie?

Dodaj swoją ofertę

Dodaj ofertę

Lokalizacja

Promowane oferty

room-type
Willa Teresa
Białka Tatrzańska
od50 zł
room-type
Dom Wypoczynkowa "Gazda"
Białka Tatrzańska
od40 zł
room-type
Hotel Toporów ***
Białka Tatrzańska
od125 zł
room-type
DW Krokus
Białka Tatrzańska
od60 zł