Oscyp Snowboard Contest

Białka Tatrzańska
Kategoria:
Impreza sportowa
image
 • OSCYP gotowy na dwunasta edycję!

  Najdłużej organizowane polskie zawody snowboardowe wracają z dwunastą edycją do Białki Tatrzańskiej! 1 lutego najlepsi w Polsce zawodnicy spotkają się na stoku Kotelnica, aby powalczyć o cenne nagrody podczas zawodów OSCYP Snowboard Contest. Oprócz śledzenia sportowej rywalizacji kibice i miłośnicy subkultury będą spędzić czas w snowboardowej atmosferze.
  Od ponad dwunastu lat OSCYP Snowboard Contest organizowany jest w Białce Tatrzańskiej, a mimo wszystko każda kolejna odsłona jest na swój sposób unikalna. Podczas poprzednich edycji powstawały między innymi figury łączące half-pipe ze slopestylem, a podczas siódmej odsłony zawodów konstruktorzy toru zbudowali pierwszy w historii śnieżny corner. W tym roku zobaczymy nowe interpretacje przeszkód, które będą różniły się głównie zmianą w sekcji jibbowej. Dostępne są już pierwsze wizualizację tegorocznego snowparku.
  OSCYP to inicjatywa tworzona przez zawodników, dla zawodników. Dlatego sami riderzy aktywnie uczestniczą w procesie organizacji. Dzięki temu w trakcie snowboardowego weekendu zaczynającego się już 1 lutego, będzie można zobaczyć w akcji absolutnie najlepszych reprezentantów polskiej sceny.
  Sama rywalizacja nie jest jedyną atrakcją. Burton Snowboards po raz kolejny uruchomi centrum testowe swojego sprzętu, Red Bull zapewni oprawę muzyczną, GoPro przedstawi najnowsze rozwiązania rejestracji video, w tym swój sprzęt GoPro Hero8, a nowy sponsor zawodów, marka Słońce zapewni dostawę naturalnych soków i podgrzeje atmosferę organizując Best Trick Session. Żeby zdobyć nagrodę w tej kategorii trzeba będzie wycisnąć z siebie ostatnie soki. Więcej informacji na temat pozostałych atrakcji zostanie podanych już wkrótce za pośrednictwem kanałów social media.
  Bieżące informacje na temat OSCYP Snowboard Contest można znaleźć na oficjalnym Instagramie (@oscypcontest).

   

  Na stoku Kotelnica, w Białce Tatrzańskiej pojawiły się śnieżne konstrukcje, których obecność zapowiada weekendową rywalizację OSCYP Snowboard Contest 2020. W najbliższą sobotę, czołowi polscy snowboardziści powalczą o zwycięstwo w dwunastej edycji zawodów. Dziś opublikowany został harmonogram imprezy.

  Świeży opad śniegu i przebijające się przez chmury słońce zapowiadają doskonałe warunki do zorganizowania dwunastej edycji zawodów OSCYP Snowboard Contest. Śniegu jest znacznie więcej niż pierwotnie zakładali twórcy toru przeszkód z ekipy The Park Pirates. Dzięki temu 1 lutego na stoku Kotelnica zobaczymy dodatkową przeszkodę niespodziankę – quater z cornerowym lądowaniem. Pomimo tego, główna część rywalizacji odbędzie się na części jibbingowej.

  W sobotnim konkursie zawodnicy powalczą o 3500 złotych w gotówce, kamerę GoPro Hero8 Black, a także w ramach kategorii SŁOŃCE Best Trick, staną przed szansą zdobycia abonamentu sokowego i udziału w detoksującym obozie Yoga Detox Camp NCP o wartości 2500 złotych. Z atrakcji przewidzianych dla publiczności, z pewnością najciekawszą jest możliwość darmowego przetestowania sprzętu od Burton Snowboards.

  HARMONOGRAM IMPREZY

  10:00 - 16:00 Testy desek Burton Snowboards
  11:30 - 12:00 Trening
  12:00 - 13:30 Zawody
  13:45 - 14:15 SŁOŃCE Best Trick
  14:30 - Rozdanie nagród

  OFICJALNE KANAŁY SOCIAL MEDIA:
  Facebook:
  https://www.facebook.com/oscypcontest
  Instagram:
  @oscypcontest

  od 01 Luty 2020
  do 01 Luty 2020
  • ul.Środkowa 181b
 • Informacje

 • Cena:

  • Dorośli:
   Dorośli : 0 zł
   Kobieta: 0 zł
  • Dzieci: 0 zł
Czy organizujesz wydarzenie?

Dodaj swoją ofertę

Dodaj ofertę

Lokalizacja

Wyrażam zgodę

Wyrażam zgodę na stosowanie przez TATRYSKI Plików Cookies. Zasady stosowania przez nas Plików Cookies znajdziesz w Polityce prywatności.