Lodowiska Białka

Lodowiska Białka

Białka Tatrzańska
15 złmin. za
 •  

   Zapraszamy codziennie od godziny 10 do 21 

  • Otwarte Pon-Pt10:00 - 21:00
  • Otwarte Sob10:00 - 21:00
  Ceny:
  Man: 15
  Kobieta: 15
  Child: 15
 •  

  LODOWISKA BIAŁKA TATRZAŃSKA 2016/2017 TO:

  1000m² LODU

  2 LODOWISKA:

  • Duże zadaszone lodowisko
  • Małe zadaszone lodowisko tylko dla dzieci

  WYPOŻYCZALNIA ORAZ SERWIS:

  • 600 par łyżew
  • Kaski
  • Narty
  • 50 kompletów nowych nart biegowych

  GASTRONOMIA, GRILL BAR

  SZATNIE, PRZECHOWALNIA

  DISCO LODOWISKO

  LICZNE ATRAKCJE

   


  Możecie Państwo korzystać ze wszystkich lodowisk w ramach wspólnych kart Tatry Ski  1. Wypożyczenie łyżew – cennik: 1,5 godziny – 7 zł. Łyżwy wypożyczane są na co najmniej 1,5 godziny. Po przekroczeniu łącznego czasu wypożyczenia 90 min. doliczana jest dopłata za kolejne 1,5 godziny – 7 zł. 2. Oczyszczone łyżwy należy oddać do pomieszczenia wypożyczalni i poczekać na zwrot dokumentu lub gotówki. 3. W wypożyczonych łyżwach należy chodzić wyłącznie po gumach. Zabrania się chodzenia w łyżwach wypożyczonych po betonie, chodniku oraz innym niezabezpieczonym gumami podłożu. Osoba chodząca po niezabezpieczonym gumami podłożu w wypożyczonych łyżwach, zobowiązana jest do opłacenia ostrzenia łyżew, w kwocie równej 20 zł/para. 4. Wypożyczalnia nie odpowiada za źle dobrany rozmiar łyżew. 5. Zaraz po wypożyczeniu łyżew należy sprawdzić ich stan techniczny. Wszelkie uszkodzenia łyżew należy niezwłocznie zgłaszać pracownikowi wypożyczalni. Za sprzęt wypożyczony odpowiada osoba wypożyczająca. 6. Cena za ostrzenie łyżew 20 zł/para. Ostrzenie "od ręki" odbywa się wyłącznie po obsłużeniu klientów wypożyczających łyżwy.

  Dzieci do lat 10 maja kask oraz łyżwy w cenie biletu wstepu na lodowisko !!!!

  NOWOŚĆ !!! LODOWISKO NA KARTE TATRYSKI PASS, Karty 1,2,3,4,5,6,7 dniowe oraz 3/5, 5/7. Wstęp na 1,5 h każdego dnia ważności karnetu w cenie.

  ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY NA ŁYZWACH :)

   

   

  Nowe atrakcje w Białce Tatrzańskiej!

   

  W tym sezonie zimowym Białka Tatrzańska zyskuje kolejną atrakcję dla turystów – w sąsiedztwie tamtejszych lodowisk powstaje właśnie wielki śnieżny labirynt. Kupując skipass TatrySki będzie można nie tylko bezpłatnie pojeździć na łyżwach, ale także zatracić się między ścianami labiryntu.

  Białka Tatrzańska oferuje nie tylko zimowe atrakcje dla narciarzy czy snowboardzistów ale także przygotowano coś dla pasjonatów łyżwiarstwa. Na odwiedzających tę podhalańską miejscowość czekają dwa zadaszone lodowiska - duże oraz mniejsze, dla dzieci. Oba lodowiska posiadają swój system mrożenia, co pozwoli na utrzymanie ich w dobrym stanie nawet w przypadku dodatnich temperatur.

  W tym sezonie, na terenie obok lodowisk powstaje też kolejna atrakcja dla dzieci i dorosłych – śnieżny labirynt. Budowa jest już w toku, a otwarcie labiryntu przewidziano na początek tegorocznych ferii zimowych. Nowa atrakcja zajmować będzie aż 1000 m², a jeśli tylko warunki pogodowe będą sprzyjające będzie się stale rozrastać.

  Od dwóch lat lodowiska w Białce Tatrzańskiej należą do programy wspólnego karnetu TatrySki, który łączy swoim zasięgiem 9 ośrodków narciarskich w Polsce i na Słowacji. Niesie to ze sobą wiele korzyści dla narciarzy i snowboardzistów, którzy kupując jeden skipass mogą skorzystać z wielu różnych atrakcji w Białce Tatrzańskiej, Jurgowie, Czarnej Górze, Kluszkowcach, Szczawnicy czy słowackim Zdziarze. W tym wypadku, zaopatrując się w skipass dzienny na okres od 1 do 7 dni każdego dnia trwania karnetu użytkownik ma możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk lub, od tego sezonu, również labiryntu. Należy jednak pamiętać, że wejście na teren lodowisk, tak samo jak przejście przez bramki do wyciągu, uaktywnia karnet a jednego dnia bezpłatnie skorzystać można albo z lodowiska albo labiryntu.

  Dla osób nieposiadających karnetu TatrySki, skorzystanie z lodowisk bądź wejście do labiryntu jest możliwe po dokonaniu odpowiedniej opłaty w kasach biletowych.

  Lodowiska są czynne codziennie w godzinach od 10:00 do 21:00. Na miejscu, do dyspozycji gości znajduje się wypożyczalnia zaopatrzona w 600 par łyżew oraz serwis, oferujący m.in. ostrzenie łyżew. Jest również widownia oraz mała gastronomia. Osoby, które na łyżwach nie czują się zbyt pewnie mogą skorzystać z pomocy Pingwinków, uczących jeździć.

  .

  Szczegółowy cennik oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.bialkalodowiska.pl oraz na facebook.com/bialkalodowiska.

  Zapraszamy!

 • 0/5ocena
  Ogólne 0 z 5
  Polecane przez gości 0%

  Średnie oceny

  Obsługa gastronomii
  Czystość
  Jakość pokoju
  Jakość wyżywienia
  Przyjazny dla rodzin
  Wart swojej ceny

  Dodaj swoją opinię

  Musisz być zalogowany aby zamieścić opinie.

Posiadasz hotel?

Dodaj swoją ofertę

Dodaj ofertę

Lokalizacja

Pogoda w obszarze

Środa. Luty 20, 2019
2.8° Noc: -0.7°
 • 3.5° -1.2°
 • 1.2° 0.7°
 • -5.4° -11.8°
 • -1.6° -9.2°
 • 2.2° -2.8°
 • 0.5° -1.9°

źródło: yr.no  

Wyrażam zgodę

Wyrażam zgodę na stosowanie przez TATRYSKI Plików Cookies. Zasady stosowania przez nas Plików Cookies znajdziesz w Polityce prywatności.