Narciarskie i wodne atrakcje na jednym karnecie!

  • w Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra
01 january 2019

Na tegoroczny sezon zimowy TATRYSKI przygotowało specjalną ofertę dla turystów wypoczywających na Podhalu. Narciarze i snowboardziści będą mogli nie tylko aktywnie spędzić czas na stoku, ale także za pomocą jednego karnetu, zrelaksować się w Termie Bania. 

W dniach od 1 stycznia 2019 do zakończenia sezonu narciarskiego 2018/2019 w kasach ośrodków należących do programu TATRYSKI do nabycia dostępne są 4-godzinne karnety narciarskie połączone z 3-godzinnym wejściem do Termy Bania.

Bilet 4-godzinnej jazdy na nartach z wejściem do Termy Bania, na stoku może być aktywowany w każdej chwili, niekoniecznie w dniu, w którym planowana jest wizyta na termach. W trwającym aktualnie wysokim sezonie, po zakupie łączonego skipassu do Strefy Zabawy i Relaksu Termy Bania udać się można w dowolnym dniu tygodnia przed godziną 10:00 lub po godzinie 19:00. Kupując karnet w wysokim sezonie na stokach będzie on do wykorzystania do końca sezonu narciarskiego 2018/2019, ale należy pamiętać iż wejście do Termy na jego podstawie, możliwe jest tylko do 10 marca 2019.

Bilet zakupiony w niskim sezonie, pozwala natomiast na jednorazowe wejście do Strefy Zabawy Termy Bania aż do 31 maja 2019 roku. Można z niego skorzystać od poniedziałku do piątku z wyłączeniem długich weekendów oraz Świąt Wielkanocnych, bez ograniczeń co do godziny wejścia.

4-godzinny karnet TATRY SKI z 3-godzinnym wejściem do Termy Bania jest do nabycia tylko w kasach biletowych następujących ośrodków narciarskich: Bania Ski & Fun, Czorsztyn Ski, GrapaSki, Jurgów Ski, Kaniówka, Kotelnica Białczańska oraz Koziniec Ski. Skipass ten nie  jest dostępny online.

Promocja ta nie łączy się z innymi. W ramach karnetu łączonego z wejściem do Termy Bania nie ma możliwości bezpłatnego skorzystania z lodowiska w Białce Tatrzańskiej.

Szczegółowy regulamin akcji TATRYSKI można znaleźć tutaj.

Aktulane ceny karnetu TATRYSKI z wewjściem na Terme Bania w zakładce cennik.