Tatry Super Ski oficjalnie wystartował!

  • w Bachledova SKI, Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra, Palenica - Szczawnica PKL
15 november 2018

Dziś w Ośrodku Wypoczynkowym Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej podpisaliśmy porozumienie 14 stacji inaugurujące Tatry Super Ski – wspólny skipass regionu Podtatrza, z którym jeździć będziemy już od nadchodzącego sezonu.

Na ten dzień miłośnicy narciarstwa czekali od wielu lat. Od dnia dzisiejszego w 14 ośrodkach wchodzących w skład Tatry Super Ski będziemy jeździć z jednym superskipassem. Taka możliwość to nie tylko wygoda użytkowników. To także ważny krok na drodze do stworzenia skonsolidowanej, wspólnej oferty całego regionu Podtatrza, dzięki której możemy rywalizować z najlepszymi ośrodkami alpejskimi. Podczas konferencji prasowej, koordynatorzy projektu – Roman Krupa i Adam Marduła podkreślali, że ambicją Tatry Super Ski jest szybki rozwój i umożliwienie przyłączenia się do projektu jak największej liczby stacji i ośrodków. Starosta Tatrzański Piotr Bąk zapewnił, że samorząd dołoży wszelkich starań, aby wspierać projekt, szczególnie poprzez rozwój komunikacji pomiędzy gminami.

Tatry Super Ski można będzie kupić w tych stacjach:

Bachledka Ski and Sun (Ździar, Słowacja)

Bania Ski & Fun (Białka Tatrzańska)

Czorsztyn Ski (Kluszkowce)

GrapaSki (Czarna Góra)

Jurgów Ski (Jurgów)

Kaniówka (Białka Tatrzańska)

Kotelnica Białczańska (Białka Tatrzańska)

Koziniec Ski (Czarna Góra)

Harenda (Zakopane)

Polana Szymoszkowa (Zakopane)

Stacja Narciarska Suche (Suche)

Witów-Ski (Witów)

PKL Palenica

PKL Mosorny Groń