7. sezon TATRYSKI zakończony!

  • w Bachledova SKI, Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra, Palenica - Szczawnica PKL
15 april 2018

15 kwietnia 2017 zakończył się kolejny sezon działalności projektu TATRYSKI. Program, łączący wspólnym karnetem 9 ośrodków narciarskich w Polsce i na Słowacji, lodowiska oraz TERMĘ BANIA, z roku na rok zyskuje szersze grono sympatyków i wciąż nie przestaje się rozwijać.

Skipassy TatrySki wprowadzono do obiegu w 2011 roku. Od tamtej pory skorzystały z nich miliony narciarzy i snowboardzistów z całego świata. 15 kwietnia 2018 roku do historii przeszedł siódmy już sezon aktywności tej wspólnej inicjatywy podtatrzańskich stacji narciarskich. Tego właśnie dnia, po raz ostatni tej zimy, pasjonaci białego szaleństwa mogli skorzystać z kolei i wyciągów ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska. To właśnie tam, trasy były przygotowane najdłużej a szusować można było nawet przy temperaturach przekraczających 20 stopni Celsjusza. Tym samym wszystkie stacje narciarskie należącego do projektu TATRYSKI zakończyły zimową pracę w sezonie 2017/2018.

W imieniu wszystkich partnerów projektu TATRYSKI chcieliśmy serdecznie podziękować naszym klientom za kolejny wspólny sezon i już dziś zaprosić do skorzystania z naszej oferty podczas następnego sezonu zimowego.

Zachęcamy również do wypróbowania letnich propozycji przygotowanych przez poszczególne stacje na czas wakacji!