Aplikacja dla amatorów sportów zimowych

  • w Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra, Palenica - Szczawnica PKL
22 december 2017

Dla amatorów białego szaleństwa, którzy rozpoczęli już przygotowania do nadchodzącego sezonu narciarskiego i nie lubią być zaskakiwani przez warunki pogodowe na stokach, Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne przychodzą z rozwiązaniem – aplikacją „Komunikat Narciarski”.

Aplikacja na bieżąco aktualizuje dane z ponad 80 ośrodków narciarskich w Polsce przez cały sezon. Dzięki niej dowiemy się, jakie obecnie panują warunki atmosferyczne. Aplikacja oferuje nam również wiele przydatnych informacji dotyczących funkcjonowania stoków i ich infrastruktury. Do dyspozycji mamy mapy, informacje dojazdowe, liczbę wyciągów w danym miejscu, a także aktualne cenniki, dane kontaktowe, a nawet widok z kamer. 

Za sprawą wbudowanego filtrowania i sortowania z łatwością odnajdziemy interesujące nas informacje, a dzięki temu, że aplikacja jest zintegrowana z mapami Google, bez trudu trafimy do celu.

Komunikat Narciarski jest darmowy dla użytkowników. Można go pobrać za pomocą Google Play oraz AppStore.

Więcej informacji: www.komunikatnarciarski.pl