Kup karnet już dziś i zyskaj nawet do 15% rabatu!

  • w Bachledova SKI, Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra, Palenica - Szczawnica PKL
29 november 2017

TATRYSKI przygotowało ofertę specjalną dla osób wybierających się na Podhale w szczytowym dla narciarstwa okresie, czyli w dniach między 25 grudnia a 4 marca. Do północy 24 grudnia 2017 będzie można kupić bilety w cenie z niskiego sezonu a następnie wykorzystać je w sezonie wysokim! Jest to znakomita okazja do kupna skipassu nawet 15% taniej!

Skipass można kupić na stronie internetowej www.tatryski.pl w zakładce „Oferta” oraz dalej „Karnety online”. W ten sposób można nabyć indywidualne karnety dzienne oraz godzinowe, dostępne w dwóch opcjach - dla osób nie posiadających jeszcze nośnika, czyli karty oraz dla tych, którzy już takowy posiadają i chcą go jedynie doładować.

Kupno skipassów przy pomocy strony internetowej jest zdecydowanie sprawniejszą formą nabycia biletów na koleje oraz wyciągi. Transakcje odbywają się bezgotówkowo a wybierając się na stok w szczycie sezonu nie trzeba będzie już tracić cennego czasu na stanie w kolejkach do kas biletowych. Dodatkowo każdy będzie mógł, jeszcze przed wyjazdem z domu, spokojnie się zastanowić, która opcja biletu będzie dla niego najkorzystniejsza i dokonać odpowiedniego wyboru, przed udaniem się na stok.

Bilety online to nie tylko oszczędność czasu, ale również, korzystając z oferty ważnej do 24 grudnia, pieniędzy. Warto spróbować!

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem internetowej sprzedaży uprawnień TATRYSKI dostępnym tutaj.

Cennik biletów TATRYSKI dostępny jest tutaj