Zakończenie 6. sezonu TatrySki

  • w Bachledova SKI, Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra, Palenica - Szczawnica PKL
07 april 2017

W dniu 5 kwietnia 2017 zakończył się kolejny sezon działalności projektu TatrySki. Nasz program łączący wspólnym karnetem 9 ośrodków narciarskich w Polsce i na Słowacji, lodowiska oraz Termę Bania z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków i wciąż się rozwija.

Skipassy TatrySki weszły do obiegu w 2011 roku, od tamtej pory skorzystały z nich setki tysięcy narciarzy i snowboardzistów. 5 kwietnia 2017 roku do historii przeszedł już 6. sezon aktywności tej wspólnej inicjatywy podtatrzańskich stacji narciarskich. Tego właśnie dnia, po raz ostatni tej zimy, mogliśmy skorzystać z kolei i wyciągów ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska. To właśnie tam, trasy były przygotowane najdłużej a szusować można było nawet przy mocno dodatnich wiosennych temperaturach. Tym samym wszystkie stacje narciarskie należącego do projektu zakończyły pracę w sezonie 2016/2017.

W imieniu jednych z założycieli projektu TatrySki chcieliśmy bardzo podziękować naszym klientom za kolejny wspólny sezon i zaprosić do skorzystania z naszej oferty podczas następnego sezonu zimowego. Zachęcamy również do wypróbowania letnich propozycji przygotowanych przez poszczególne stacje na czas wakacji.