Promocyjne ceny biletów TatrySki przy zakupie online!

  • w Bachledova SKI, Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra, Palenica - Szczawnica PKL
25 december 2016

Karnety TatrySki działają już w 9 ośrodkach narciarskich w Polsce i na Słowacji. Od listopada zeszłego roku są również dostępne online, dzięki czemu wybierając się nie stok nie trzeba już tracić czasu na stanie w kolejkach do kas biletowych. Od 25 grudnia 2016 kupując bilety przez stronę internetową www.tatryski.pl zyskuje się dodatkową korzyść – 3% rabatu na zakupiony w ten sposób skipass.

TatrySki jest programem powstałym w 2011 roku. Obecnie łączy wspólnym karnetem 9 ośrodków narciarskich oraz lodowiska na terenie Polski i Słowacji. Do projektu należą: JurgówSki w Jurgowie, Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach, Kotelnica Białczańska, Bania i Kaniówka w Białce Tatrzańskiej, stacje narciarskie z  pobliskiej Czarnej Góry – Grapa Ski i Koziniec SKI Czarna Góra oraz od zeszłego roku także Palenica w Szczawnicy i słowacki ośrodek Ski Bachledova.W 2014 roku do wspólnego systemu przyłączono także lodowiska znajdujące się na terenie Białki Tatrzańskiej. 

Przed sezonem zimowym 2015/2016 spółka TatrySki uruchomiła sprzedaż biletów online. Skipass można kupić lub doładować wchodząc na stronę internetową www.tatryski.pl w zakładce „Oferta” oraz dalej „Karnety online”. Za pomocą internetu można nabyć indywidualne karnety dzienne oraz godzinowe.

Wraz z początkiem wysokiego sezonu, czyli od 25 grudnia 2016, rusza specjalna promocja, dla osób decydujących się na kupno lub doładowanie biletu online. Każdy karnet, z wyjątkiem 14-dniowego, będzie tańszy o 3% od cen, które obowiązują w kasach biletowych. Dla przykładu, kupując karnet 7-dniowy o wartości 525zł przez internet do zapłaty będzie 509,25zł. Nabywając lub doładowując bilet za pomocą strony www.tatryski.pl kilkukrotnie w czasie trwania wysokiego sezonu można zatem sporo zaoszczędzić. Trzeba jednak pamiętać, iż niektórych skipassów nie można nabyć online a wyłącznie w kasach  biletowych ośrodków. Mowa o biletach grupowych, dla seniorów powyżej 75 lat oraz dostępnych od tego sezonu skipassach połączonych z wejściem do Termy Bania. Przez internet nie ma również możliwości nabycia bezpłatnego karnetu dla dziecka, ale otrzymać go można po odbiorze zakupionych online karnetów w kasach biletowych ośrodków, pod warunkiem że dziecko będzie obecne przy kasie a jego wzrost nie przekracza 120cm. Na jeden karnet dla dorosłego przypada jeden bezpłatny skipass dla dziecka.

Tak jak w zeszłym sezonie, w cenie skipassu dziennego, wykupionego na okres od 1 do 7 dni, każdego dnia trwania karnetu użytkownik ma możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk w Białce Tatrzańskiej. Należy jednak pamiętać, że wejście na lodowisko, tak samo jak przejście przez bramki do wyciągu, uaktywnia karnet.

Kupno skiapassów online niesie za sobą wiele korzyści. Transakcje odbywają się bezgotówkowo a wybierając się na stok w szczycie sezonu nie trzeba już marnować czasu na stanie w kolejkach do kas biletowych. Dodatkowo każdy w domowym zaciszu może wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie opcję karnetu, nie musi już podejmować nieprzemyślanych decyzji w gwarnej kolejce po bilety. Skipass online to nie tylko oszczędności czasu, ale również, korzystając z 3% rabatu naliczanego od 25 grudnia 2016, oszczędność pieniędzy a zatem naprawdę warto spróbować!

Promocja trwa od 25 grudnia 2016 do 5 marca 2017.

Cennik biletów TatrySki dostępny jest tutaj.