Bilety na niski sezon tańsze online!

TatrySki przygotowało nową promocję dla narciarzy i snowboardzistów, którzy planują szusować na terenie ośrodków należących do projektu wspólnego karnetu w okresie niskiego sezonu.

Od 6 marca 2017 do zakończenia sezonu zimowego skipass TatrySki, działający obecnie w 9 ośrodkach narciarskich w Polsce i na Słowacji, będzie dostępny online z 3% rabatem. Każdy karnet, z wyjątkiem 14-dniowego, będzie tańszy o 3% od cen, które obowiązują w kasach biletowych.

Dodatkowo, w cenie skipassu dziennego, wykupionego na okres od 1 do 7 dni, każdego dnia trwania karnetu użytkownik ma możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk w Białce Tatrzańskiej. Należy jednak pamiętać, że wejście na lodowisko, tak samo jak przejście przez bramki do wyciągu, uaktywnia karnet.

Przez stronę internetową TatrySki nabyć można jedynie indywidualne skipassy dzienne oraz godzinowe. W sprzedaży internetowej nie są dostępne bilety grupowe oraz promocyjne karnety obejmujące wstęp do Termy Bania. Te można kupić jedynie w kasach biletowych poszczególnych ośrodków. 

Cennik biletów TatrySki dostępny jest tutaj.

Promocja traw od 6 marca 2017 do zakończenia sezonu narciarskiego 2016/2017.

Promocja obowiązuje

OD
06 march 2017
DO
31 march 2017