Karnety 3 z 5 dni i 5 z 7 dni teraz z bezpłatnym wejściem do Termy Bania!

Od 6 marca 2017 rusza nowa promocja na karnety TatrySki. W cenie biletu 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni znajdować się będzie jednorazowe wejście do Strefy Zabawy Termy Bania. Tym samym kupując jeden bilet można skorzystać aż z 3 atrakcji – świetnie przygotowanych stoków, lodowisk oraz od 6 marca, również term.

Spółka TatrySki przygotowała specjalną posezonową ofertę na karnety 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni, do których od dnia 6 marca 2017 do końca sezonu zimowego 2016/2017 dołączone będzie jednorazowe wejście do Termy Bania. W ramach promocji nabywając skipass 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni będzie można skorzystać z jednorazowego 3-godzinnego pobytu w Strefie Zabawy Termy Bania, do której udać się można w dni powszednie w czasie niskiego sezonu.

Chcąc skorzystać z oferty bezpłatnych 3 godzin w Strefie Zabawy, udając się do Termy Bania należy posiadać ze sobą bilet objęty promocją. Co ważne, jeśli planujemy pobyt w termach w późniejszym terminie objętym promocją nie należy oddawać karnetu do kas biletowych od razu po dniu na stoku czy lodowiskach, ale zachować go aż do dnia, w którym chce się skorzystać z tej dodatkowej oferty.

Skipass z możliwością bezpłatnego skorzystania z atrakcji Termy Bania można zakupić w kasie biletowej na terenie dowolnego ośrodka narciarskiego należącego do programy TatrySki oraz lodowisk znajdujących się w Białce Tatrzańskiej.

Akcją promocyjną na bilety 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni z bezpłatnym wejściem do Termy Bania nie są objęte bilety zakupione online, grupowe, 75+ oraz Dziecko Free.

Promocja trwa od 6 marca 2017 do zakończenia sezonu narciarskiego 2016/2017

Promocja obowiązuje

OD
06 march 2017
DO
31 march 2017