Marzec pełen narciarskich promocji w TatrySki!

01 march 2017

TatrySki, łączące wspólnym karnetem 9 stacji narciarskich w Polsce i na Słowacji, przygotowało kilka ofert promocyjnych dla pasjonatów białego szaleństwa na okres niskiego sezonu, tj. od 6 marca 2017 do końca sezonu zimowego 2016/2017.

Przede wszystkim, od 6 marca 2017 do zakończenia sezonu zimowego skipass TatrySki będzie dostępny online z 3% rabatem. Każdy karnet, z wyjątkiem 14-dniowego, będzie tańszy o 3% od cen, które obowiązują w kasach biletowych. Dodatkowo, w cenie skipassu dziennego, wykupionego na okres od 1 do 7 dni, każdego dnia trwania karnetu użytkownik ma możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk w Białce Tatrzańskiej. Należy jednak pamiętać, że wejście na lodowisko, tak samo jak przejście przez bramki do wyciągu, uaktywnia karnet.

Przez stronę internetową TatrySki nabyć można jedynie indywidualne skipassy dzienne oraz godzinowe. W sprzedaży internetowej nie są dostępne bilety grupowe.

Spółka TatrySki przygotowała również specjalną posezonową ofertę na karnety 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni, do których od dnia 6 marca 2017 do końca sezonu zimowego 2016/2017 dołączone będzie jednorazowe wejście do Termy Bania. W ramach promocji nabywając skipass 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni będzie można skorzystać z jednorazowego 3-godzinnego pobytu w Strefie Zabawy Termy Bania, do której udać się można w dni powszednie w czasie niskiego sezonu.

Chcąc skorzystać z oferty bezpłatnych 3 godzin w Strefie Zabawy, udając się do Termy Bania należy posiadać ze sobą bilet objęty promocją. Co ważne, jeśli planujemy pobyt w termach w późniejszym terminie objętym promocją nie należy oddawać karnetu do kas biletowych od razu po dniu na stoku czy lodowiskach, ale zachować go aż do dnia, w którym chce się skorzystać z tej dodatkowej oferty.

Skipass z możliwością bezpłatnego skorzystania z atrakcji Termy Bania można zakupić w kasach biletowych na terenie dowolnego ośrodka narciarskiego należącego do programy TatrySki oraz lodowisk znajdujących się w Białce Tatrzańskiej.

Akcją promocyjną na bilety 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni z bezpłatnym wejściem do Termy Bania nie są objęte bilety zakupione online, grupowe, 75+ oraz Dziecko Free.

Kolejna promocja dotyczy lekcji narciarstwa lub snowboardu w szkole STOK. Od 6 do 31 marca 2017 po okazaniu wielodniowego karnetu TatrySki w szkole narciarskiej STOK indywidualne lekcje jazdy na nartach lub snowboardzie kosztować będą 10% mniej od cen standardowych. Promocja dotyczy wszystkich lekcji indywidualnych – 1-osobowej, 2-osobowej i 3-osobowej. 10% rabatu przysługuje na lekcje 1-godzinne, 2-godzinne i 3-godzinne, nie dotyczy pakietów 10 ani 20 lekcji. 10% rabatu przysługuje osobom posiadającym skipass TatrySki ważny na okres od dwóch do czternastu dni. Każdego dnia trwania karnetu mogą one zapisać się na promocyjną lekcję jazdy na dwóch bądź jednej desce.

Promocja nie obejmuje pakietu lekcji w szkole narciarskiej STOK oraz nie sumuje się z innymi zniżkami oferowanymi przez szkołę.

Na wszystkich, którzy właśnie na marzec zaplanowali swój pobyt w którymś z ośrodków TatrySki czeka wiele atrakcji. Świetnie przygotowane trasy pozwolą na swobodne szusowanie bez nadmiernego tłoku a wiele promocji przygotowanych na ten okres jeszcze bardziej uatrakcyjni narciarski wyjazd.