Bilety na niski sezon tańsze online!

  • w Bachledova SKI, Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra, Palenica - Szczawnica PKL
28 february 2017

TatrySki przygotowało nową promocję dla narciarzy i snowboardzistów, którzy planują szusować na terenie ośrodków należących do projektu wspólnego karnetu w okresie niskiego sezonu.

Od 6 marca 2017 do zakończenia sezonu zimowego skipass TatrySki, działający obecnie w 9 ośrodkach narciarskich w Polsce i na Słowacji, będzie dostępny online z 3% rabatem. Każdy karnet, z wyjątkiem 14-dniowego, będzie tańszy o 3% od cen, które obowiązują w kasach biletowych. Dla przykładu, kupując karnet 7-dniowy o wartości 455zł przez internet do zapłaty będzie 441,35zł. Nabywając lub doładowując bilet za pomocą strony www.tatryski.pl kilkukrotnie w czasie trwania niskiego sezonu można zatem sporo zaoszczędzić.

Karnety można zakupić lub doładować na stronie internetowej TatrySki w zakładce „Oferta” oraz dalej „Karnety online”. Online nabyć można jedynie indywidualne skipassy dzienne oraz godzinowe. W sprzedaży internetowej nie są dostępne bilety grupowe oraz promocyjne karnety obejmujące wstęp do Termy Bania. Te można kupić jedynie w kasach biletowych poszczególnych ośrodków.

Dodatkowo, w cenie skipassu dziennego, wykupionego na okres od 1 do 7 dni, każdego dnia trwania karnetu użytkownik ma możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk w Białce Tatrzańskiej. Należy jednak pamiętać, że wejście na lodowisko bądź do labiryntu, tak samo jak przejście przez bramki do wyciągu, uaktywnia karnet.

Kupno skipassów online niesie za sobą wiele korzyści. Transakcje odbywają się bezgotówkowo a wybierając się na stok nie trzeba już marnować czasu na stanie w kolejkach do kas biletowych. Dodatkowo każdy w domowym zaciszu może wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie opcję karnetu, nie musi już podejmować nieprzemyślanych decyzji w gwarnej kolejce po bilety. Skipass online to nie tylko oszczędności czasu, ale również, korzystając z 3% rabatu naliczanego od 6 marca, oszczędność pieniędzy a zatem naprawdę warto spróbować! 

Cennik biletów TatrySki dostępny jest tutaj.

Promocje nie łączą się. 3% rabatu naliczane jest jedynie przy zakupie skipassu online!