Rabat 10% na indywidualne lekcje w szkole narciarskiej STOK

  • w Bachledova SKI, Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra, Palenica - Szczawnica PKL
28 february 2017

W niskim sezonie rabat 10% na indywidualne lekcje w szkole narciarskiej STOK

 

Na okres niskiego sezonu TatrySki przygotowało kilka promocji dla swoich klientów. Jedną z nich jest 10% rabatu na indywidualne lekcje w szkole narciarskiej STOK, działającej na trasach ośrodków Kotelnica Białczańska oraz Bania w Białce Tatrzańskiej.

Od 6 do 31 marca 2017 po okazaniu wielodniowego karnetu TatrySki w szkole narciarskiej STOK indywidualne lekcje jazdy na nartach lub snowboardzie kosztować będą 10% mniej od cen standardowych. Promocja dotyczy wszystkich lekcji indywidualnych – 1-osobowej, 2-osobowej i 3-osobowej. 10% rabatu przysługuje na lekcje 1-godzinne, 2-godzinne i 3-godzinne, nie dotyczy pakietów 10 ani 20 lekcji.

10% rabatu przysługuje osobom posiadającym skipass TatrySki ważny na okres od dwóch do czternastu dni. Każdego dnia trwania karnetu mogą one zapisać się na promocyjną lekcję jazdy na dwóch bądź jednej desce.

Promocja nie obejmuje pakietu lekcji w szkole narciarskiej STOK oraz nie sumuje się z innymi zniżkami oferowanymi przez szkołę.

O innych akcjach promocyjnych przygotowanych przez TatrySki przeczytać można na stronie internetowej www.tatryski.pl w zakładce "0 zł Skipass FREE"