Karnety 3 z 5 dni i 5 z 7 dni teraz z bezpłatnym wejściem do Termy Bania!

  • w Bachledova SKI, Bania Ski & Fun, Czorsztyn-Ski, GRAPASKI - Czarna Góra, Jurgów SKI, Kaniówka, Kotelnica Białczańska, Koziniec SKI Czarna Góra, Palenica - Szczawnica PKL
28 february 2017

Od 6 marca 2017 rusza nowa promocja na karnety TatrySki. W cenie biletu 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni znajdować się będzie jednorazowe wejście do Strefy Zabawy Termy Bania. Tym samym kupując jeden bilet można skorzystać aż z 3 atrakcji – świetnie przygotowanych stoków, lodowisk oraz od 6 marca, również term.

Spółka TatrySki przygotowała specjalną posezonową ofertę na karnety 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni, do których od dnia 6 marca 2017 do końca sezonu zimowego 2016/2017 dołączone będzie jednorazowe wejście do Termy Bania. W ramach promocji nabywając skipass 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni będzie można skorzystać z 3-godzinnego pobytu w Strefie Zabawy Termy Bania, do której udać się można w dni powszednie w czasie niskiego sezonu.

Skipassy 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni są świetnym rozwiązaniem dla osób wybierających się do różnych ośrodków narciarskich objętych programem TatrySki. Karnet 3 z 5 dni ważny jest przez 5 kolejnych dni, przy czym narciarz czy snowboardzista może z nich wybrać 3 dni, w których będzie szusował na stokach. Na tej samej zasadzie działa karnet 5 z 7 dni, który ważny jest przez tydzień a samemu można zdecydować o 5 dniach, które spędzi się na narciarskich trasach.

Chcąc skorzystać z oferty bezpłatnych 3 godzin w Strefie Zabawy, udając się do Termy Bania należy posiadać ze sobą bilet objęty promocją. Co ważne, jeśli planujemy pobyt w termach w późniejszym terminie objętym promocją nie należy oddawać karnetu do kas biletowych od razu po dniu na stoku czy lodowiskach, ale zachować go aż do dnia, w którym chce się skorzystać z tej dodatkowej oferty.

Strefa Zabawy jest miejscem idealnym dla miłośników wodnego szaleństwa, polecanym szczególnie dla rodzin z dziećmi. W strefie tej, oprócz dwóch basenów wewnętrznych i jednego zewnętrznego, znajdują się także m.in. zjeżdżalnie, karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, dwie wanny z jacuzzi, place zabaw oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. 

Skipass z możliwością bezpłatnego skorzystania z atrakcji Termy Bania można zakupić w kasie biletowej na terenie dowolnego ośrodka narciarskiego należącego do programy TatrySki oraz lodowisk znajdujących się w Białce Tatrzańskiej. Wspólnym karnetem połączone są w Polsce: Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, Ośrodek Narciarski JurgówSki, Ośrodek Narciarski Bania, Stacja narciarska Kaniówka, Stacja Narciarska GrapaSki, Stacja Narciarska Koziniec-Ski, Ośrodek Narciarski Czorsztyn-Ski i Ośrodek Narciarski Palenica w Szczawnicy oraz Bachledka Ski & Sun na Słowacji. Od dwóch lat do projektu TatrySki należą także lodowiska w Białce Tatrzańskiej. W tym wypadku, zaopatrując się w promocyjny skipass każdego dnia trwania karnetu użytkownik ma możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk. Należy jednak pamiętać, że wejście na teren lodowisk, tak samo jak przejście przez bramki do wyciągu, uaktywnia karnet.

Promocje nie łączą się. Akcją promocyjną na bilety 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni z bezpłatnym wejściem do Termy Bania nie są objęte bilety zakupione online, grupowe, 75+ oraz Dziecko Free. Skipassy z Termą Bania nabyć można jedynie w kasach biletowych poszczególnych ośrodków TatrySki.